5 skaistas Ziemassvētku pasakas

Gandrīz visiem cilvēkiem patīk klausīties pasakas, jo tās ir skaistas un brīnumianas. Un tā kā Ziemassvētki arī vairs nav aiz kalniem, šeit būs 5 Ziemassvētku laikam piemērotas pasakas, kuras var noskatīties un izbaudīt, lai sāktu just to brīnišķigo Ziemassvētku sajūtu.

Šī ir multene par Ziemassvētkiem un Ziemassvētku vecīti, kā viņš katrus Ziemassvēetkus noliek katram bērnam dāvanas zem eglītes, bet pēc labi padarīta darba viņš atgriežas mājās Ziemeļpolā, lai atpūstos. Taču šogat, viņam nezinot, ar viņu Ziemeļpolā ir ieradušies arī 5 bērni, kuri vēlas palīdzēt Ziemassvētku vecītim uzkopt viņa darbnīcu

Arī šī ir filmiņa par Ziemassvētku vecīti, tācu atšķirībā no iepriekšējās šajā multenītē var ieraudzīt to, kādas ir viņa gaitas un darbs pārējās gana 364 dienas, kuras nav Ziemassvētku vakars.

Šajā pasaku filmiņā mēs labāk iepazīsim Ziemassvētku vecīša 9. un slavenāko ziemeļbriedi ar mirdzošo, sarkano degunu – Rūdolfu, kura deguns spīd tik spoži, ka tas palīdz izgaismot Ziemassvētku vecīša ceļu, piegādājot bērniem dāvanas, Ziemassvētku vakarā.

Šī īsā filmiņa parāda Ziemassvētkus no mazliet cita skatapunkta. Tā ir pasaka par to, kā ziemassvētki vispār kļuva par svētkiem. Daži varbūt būs pazīstami ar šo pasaku no Bībeles, taču šeit tā ir skaisti un mākslinieciski attēlota, lai to saprastu ikviens.


Lai gan šī ir nedaudz garāka filmiņa, tā tāpat izstāsta interesantu stāstu par gadu, kad Ziemassvētku vecītis paņēma brīvdienas no Ziemassvētkiem. Bet neuztraucies, tas bija ļoti sen atpakaļ un tā vairāk nenotiks, bet šo stāstu ir vērts noklausīties.