Dokstacijas – labs veids, kā skatīties pasakas

android dokstacija - pasakasTehnoloģijas pēdējo gadu laikā ir attīstījušās galvu reibinošos ātrumos, un pasaku skatīšanās/klausīšanās ir kļuvusi par tehnoloģiski attīstītu nodarbi, kurā bērniem nu ir iespējams veikt šīs darbības gan ar galda datoriem, planšetdatoriem, portatīvajiem datoriem, kā arī mūzikas atskaņotājiem un arī ar tā sauktajiem gudrajiem telefoniem. Visas šīs ierīces ir spējīgas atskaņot mūzikas failus, un izņemot lielāko daļu mūzikas atskaņotāju visas pārējās nosauktās ierīces var arī rādīt bildi un atskaņot video failus, kas kopsummā ar interneta pieslēgumu dod lietotājiem iespēju skatīties dažnedažādākos raidījumus, seriālu, filmas un protams arī pasakas.

Šodien došu jums ieskatu vienā no šādiem skatīšanās veidiem, kurā jūs varat, izmantojot telefonu dokstacijas atskaņot video vai audio pasakas un turot telefonu vienotā pozīcijā pēc tam tās arī izbaudīt. Būtībā telefonu dokstacijas ir paliktņi, kas aprīkoti ar iebūvētu telefona lādētāju, skaļruņiem un dažos gadījumos arī pulksteni un vēl citām tehnoloģijām, un ieliekot savu telefonu šādā ierīcē jūs varat viegli izmantot visas šīs tehnoloģijas, lai lādētu telefonu, pastiprinātu audio signālus un kopumā labāk izbaudītu pasakas, ko skatāties uz šī telefona. Šīs ierīces galvenokārt iedalās divās lielās kategorijās:

Apple telefonu dokstacijaApple produkti – Apple ir pasaulē lielākā teoloģiju kompānija un viņu iPhone telefoni ir visiem zināmi, kā augstas klases produkti, un tieši šī iemesla dēļ tiem ir ļoti daudz un dažādi aksesori, kuru skaitā ir arī dokstacijas. Šādas dokstacijas ļauj jums savienot telefonu ar datoru, skatīties uz tā filmas vai klausīties mūziku un dod parocīgu vietu, kur novietot savu telefonu, kad vēlaties darīt kādu no iepriekš minētajām lietām. iPhone telefoniem ir lieli skārienjūtīgi ekrāni, kas ļauj jums izbaudīt vizuāli krāšņas pasakas, un iebūvētā 3.5 milimetru audio izeja ļaus jums pastiprināt telefonā attēloto pasaku audio celiņu no dokstacijas iebūvētajiem skaļruņiem.

Android telefonu dokstacijaAndroid produkti – Android ir mobilo ierīču platforma, kas pēdējo gadu laikā ir straujāk augošā operētājsistēma un Android pašlaik tiek izmantots lielākajā daļā mobilo ierīču. Android mobilo telefonu platforma tiek veidota kompānijas Google paspārnē un tā ir brīvi pieejama ikvienam, kas padara to iekārojamu un ļoti veiksmīgu. Šī mobilo ierīču platforma ir spējīga sniegt tieši tādas pašas iespējas, kā Apple izstrādāties produkti, bet tās ir pieejamas daudz lētākās ierīcēs un tātad pieejamas daudz vairāk lietotājiem. Dokstacijas šāda veida Android ierīcēm ir visai liels retums, tomēr ir iespējams atrast dažas ierīces kas tieši paredzētas visiem Android telefoniem un ir arī tādas ierīces, kas paredzētas tieši speciāliem telefonu modeļiem. Šādas Android novietnes ir parocīgas, jo tajās iespējams ievietot dažāda veida telefonus un planšetdatorus, kuros visos iespējams vērto dažādas pasakas un video failus.

Kā redziet, tad skatīties pasakas jūsu mobilajās ierīcēs ir visai ērti izmantojot šāda veida dokstacijas, tomēr ir jāizvēlas pareizā tieši jūsu telefonam vai planšetdatoram, bet kad tas izdarīts, šo ierīču lietošana kļūst ļoti viegla un intuitīva.