Rotaļlieta, kas lasa pasakas – MyMimm

uploads-1414157580912-lacis

Pasakas ir ikviena cilvēka bērnības nozīmīga sastāvdaļa, jo tās, bieži, ir pirmie teksti, kurus mēs iemācamies lasīt, kā arī to lasīšana nereti ir viena no bērnības patīkamākajām atmiņām. Bet ko darīt tiem vecākiem, kuriem nav laika lasīt vai iemācīt lasīt pasakas saviem bērniem? Tiem noderēs šī mīkstā rotaļlieta, kurā ir iebūvēts MP3 atskaņotājs, kas dos iespēju bērniem pirms gulētiešanas dzirdēt pasakas, pat ja vecāku nav mājās.

Šī MyMimm rotaļlieta ir brīnišķīgs variants, kā atskaņot bērniem pasakas, jo tā izskatās kā mīlīgs rotaļu lācītis, taču tajā ir paslēpt MP3 atskaņotājs. Rotaļu lāča forma ne tikai izskatās ļoti labi, un iederēsies ikviena bērna istabā, tā arī dod iespēju novietot šo lāci tuvu bērnam, jo šī MP3 atskaņotāja mīkstais rotaļlietas apvalks pasargās bērnu no jebkādām traumām, kuras tas varētu gūt no parasta atskaņotāja, kā arī pasargās pašu atskaņotāju no bojājumiem vai tā saplēšanas.

Papildus šī rotaļlieta ir aprīkota arī ar bezvadu pulti, kas dos iespēju vecākiem izslēgt atskaņoto failu no attāluma. Bieži vien ieiešana bērna istabā un skaļa ierīču izslēgšana var uzmodināt bērnus no viņu tā jau trauslā miega, tāpēc pults ļaus izslēgt skanošo pasaku no attāluma, pat neieejot bērna istabā, tādejādi ļaujot bērnam mierīgi gulēt un sapņot.

Vēl lieliska šīs rotaļlietas iespēja ir pievienot tai austiņas. Var gadīties situācija, kad bērns vēlas klausīties pasaku automašīnā vai citā vietā, kur parasti tas nebūtu iespējams, vai arī, vairāku bērnu vecākiem nākas izdomāt veidus, kā apmierināt visus bērnus, kad nāk laiks izvēlēties vakara pasaciņu. Astiņas ļaus bērnam klausīties pasakas jebkur, dodot iespēju ikvienā vietā baudīt savus mīļākos stāstus. Kā arī dodot iespēju atskaņoto pasaku dzirdēt tikai vienam cilvēkam, netraucējot citus.

Pasakas šajā rotaļlietā var ielādēt ar USB vada palīdzību, kura izeja atrodas lāča muguras daļā. Tas dod ikvienam vecākam brīvi mainīt pasakas, kā arī to ir ļoti ērti un vienkārši izdarīt, gluži kā tu kopētu failu jebkurā zibatmiņā vai citā ierīcē.

Tie vecāki, kuri uztraucas par bērna drošību un veselību var būt droši, ka bērns nebūs spējīgs atvērt vai tikt klāt lācītī esošajam MP3 atskaņotājam. Šis atskaņotājs ir aizsargāts ar rāvējslēdzēju, kuram papildus ir piekārta cilpa ar piekaramo slēdzeni vai atslēgu gredzenu. Šādi ikviens vecāks varēs būt drošs, ka bērns nespēs sabojāt šo rotaļlietu vai norīt kādu no tās daļām.

Un vēl papildus šī rotaļlieta nāk arī ar akumulatoru, kuru var izmantot, lai lietotu šo rotaļlietu vietās, kur nav pieejams dators vai elektrība. Tas lieti noderēs ikvienā pārgājienā vai citā pasākumā, kurā bērni tik un tā vēlēsies noklausīties savu ikdienas pasaku, bet pieeja elektrības rozetei vai citai elektriskai ierīcei ir limitēta.

Pati rotaļlieta ir 35 centimetrus augsta, tādēļ lieliski izskatīties novietota kā uz plaukta, tā jebkuras citas virsmas. MyMimm ir ideāla rotaļlieta ikvienam bērnam, kuram patīk klausīties pasakas un aizmirsties stāstu valstībā.